Pristatymas

Sutarties pabaigoje yra laikoma, jog Klientas sutinka su pardavimų taisyklėmis ir apmokėjimas už prekes yra pervestas į TOO Weekend Eesti OY einamąją banko saskaitą. Tuomet produktai yra pristatomi Kliento nurodytu adresu.

Pasirinkus “pristatymą su kurjeriu” turite galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais kurjeriui pristatymo metu.

Yra galimybė pasirinkti iš dviejų pristatymo būdų:

Venipak kurjerių tarnybos paslaugos – 3,99 €;

Omniva paštomatai - 2,99 €;

Pasirinkdami prekės pristatymą su kurjeriu, yra galimybė už siuntinį sumokėti grynaisiais pristatymo metu- Venipak kurjeriui atvežus prekes, sumokėsite jam tikslią pinigų sumą. Apmokėjimą gavus prekes galima pasirinkti ir išsirinkus prekių pristatymą į Omnivos paštomatą. Kuomet ateisite pasiimti prekės, sumokėsite už ją banko kortele.

Perkant už €49 ir daugiau pristatymas į Omniva paštomatą NEMOKAMAS! O perkant už €79 ir daugiau pristatymas Venipak kurjeriu taip pat NEMOKAMAS!

Jūsų pasirinkta prekė yra paruošiama išsiuntimui per 24 valandas nuo pinigų gavimo į Weekend Eesti OY einamąją sąskaitą.

Siuntiniai yra siunčiami pirmadieniais- pienktadieniais nuo 15:00 iki 18:00.

Prekės pristatymas vyksta pristatymo patvirtinimo metu nurodytu laiku:

Venipak kurjeris- 1-3 darbo dienos (kurjerių darbo laikas yra nuo 9.00 iki 17.00, nuo pirmadienio iki penktadienio.

Omniva paštomatas- 1-3 dienos (pristatoma ir šeštadieniais)

Gaunant prekes per pašto terminalus Omniva, SMS žinutėje gautą kodą reikia įvesti į terminalo ekraną po to atsidarys spintelės durys ir galėsite atsiimti užsakymą. Užsakymai terminaluose būna 7 dienas, nuo žinutės gavimo datos. Jei per 7 dienas užsakymo neatsiimsite, jis bus grąžintas į parduotuvę. Grąžintą prekę galima atgauti sumokėjus papildomas pašto išlaidas. 

Pristatant prekes “Venipak” kurjeriu, pristatymo datą gausite SMS žinute į numerį kurį nurodysite užsakymo metu. Jeigu per 3 dienas nuo nustatytos datos prekės nėra pristatytos, jos yra grąžinamos į parduotuvę. Grąžinta siunta gali būti pakartotinai išsiųsta sumokėjus papildomas pašto išlaidas.

Svarbu! Pasirenkant apmokėjimą grynais pinigais kurjeriui prekių pristatymo metu, prašau paruoškite tikslią pinigų sumą be grąžos!

Jei pirkėjas nurodo trečiąją šalį kaip siuntinio gavėją ( pavyzdžiui, dovanos gavėjas), trečioji šalis perima gavėjo teises ir atsakomybę už siuntinio sugadinimus ir/ arba dingimą po prekės gavimo iš kurjerio. Batų parduotuvė negali anuliuoti siuntinio po to, kai jis yra pristatytas klientui (tai reiškia, kad norint grąžinti prekę per 14 dienų, pašto išlaidos nėra kompensuojamos)

Top