Pardavimo sąlygos

 

Pardavimo salygos

Pardavimo sąlygos reguliuoja teisinius santykius, susiformavusius prekių pirkimo ir pardavimo metu, tarp internetinės parduotuvės weekendshoes.lt kliento (toliau – Klientas) ir internetinės parduotuvės savininkų weekendshoes.lt TOO Weekend "Eesti" OY (toliau - Batų parduotuvė).

Pardavimo sąlygos atitinka Lietuvos Respublikos teisinius aktus ir neatidėliotinais atvejais (jei atsiranda ginčai ar dėl informacijos trūkumo) yra papildomi. Papildomos taisyklės, santykiai tarp Kliento ir parduotuvės reguliuojami pagal sąžiningus pardavimo ir pirkimo principus, papildoma informacija apie prekes, taip pat taisykles, kurios aprašytos skyriuje "Kaip atlikti pirkimą" ir "prekių grąžinimo ir keitimo sąlygos".

Batų parduotuvė pasilieka teisę vienašališkai keisti minėtus nurodymus ir kainas. Jei kliento užsakymas yra įvykdytas prieš pokyčių įsigaliojimą, tuomet pakeitimai nėra taikomi.

Patvirtindamas užsakymą ir mokėjimą internetinėje parduotuvėje weekendshoes.lt, Klientas patvirtina, jog yra susipažinęs su pardavimo sąlygomis ir su jomis sutinka.

Kainoraštis

Internetinėje parduotuvėje weekenshoes.lt prekių kainos yra nurodytos eurais ir į jas nėra įtraukta pristatymo kainą. Pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo laiko, pasirinkto pristatymo būdo.

• kurjerių paslaugos - 3,99€.;

• pašto terminalai Omniva - 2,99€.

Į visas kainas yra įtrauktas 21% pardavimo mokestis.

Daugiau informacijos apie pristatymo būdus ir kainas galima rasti "Pristatymas".

Pirkinių krepšelis ir užsakymų apdorojimas

Kliento krepšelis yra aktyvuotas tuo metu, kai Klientas paspaudžia mygtuką "Įdėti į krepšelį".

Jeigu prekė yra pridėta į krepšelį, tai dar nereiškia, kad Klientas tikrai pirks šį produktą.

Klientas gali pakeisti prekių skaičių krepšelyje ir, jei būtina, ištrinti esamas prekes.

Prekės krepšelyje yra prieinamos ir kitiems vartotojams, kol užsakymas nėra patvirtintas.

Norėdamas užbaigti pirkimą, Klientas turi įeiti į savo prekių krepšelį, kuriame yra nurodytas pasirinktų produktų sąrašas ir pristatymo informacija.

Užsakymo metu klientas privalo išsirinkti tinkamiausią pristatymo būdą. Svarbu pateikti tikslią kontaktinę informaciją, siekiant išvengti galimų vėlavimų, painiavos ir papildomų išlaidų už prekių pristatymą.

Laikoma, kad užsakymas yra patvirtintas, jei už prekes buvo sumokėta per banką pinigų pervedimo būtų į TOO Weekend Eesti OY einamąją sąskaitą.

Šis produktas siunčiamas Klientui kai yra gaunama visa pinigų suma į TOO Weekend Eesti Oy einamąją sąskaitą.

 

Mokėjimo Tvarka

Užsakymai gali būti apmokėti per elektroninį banką ar tiesioginiu pinigų pervedimu į TOO Weekend Eesti OY einamąją sąskaitą.

Užsakymo patvirtinime pateikiama ši informacija: užsakyta(-os) prekė(s), kliento kontaktinė informacija, užsakymo čekis ir vieta, bei TOO Weekend Eesti Oy įmonės duomenys.

 

Atsakomybė ir Nenumatytos Aplinkybės

TOO Weekend Eesti OY yra atsakingas už Kliento nuostolius, kurie atsirado dėl pateiktos instrukcijos taisyklių nesilaikymo, tokiais atvejais, kurie nurodyti Lietuvos Republikos teismo aktuose.

Klientas yra atsakingas weekendshoes.lt internetinei parduotuvei už žalą, atsiradusią pažeidus nurodytas taisykles tokiais atvejais, kokie yra nurodyti Lietuvos teisės aktų nurodymuose.

Nei viena iš šalių neatsako už antrą šalį ir antros šalies veiksmai negali būti laikomi nusikaltimais dėl bet kokių atsakomybių vykdymo vėlavimo ar jų neįvykdymo, jei vėlavimo ar atsakomybių neįvykdymo priežastis nėra konroliuojama (nenumatytos aplinkybės).

Pardavėjas neatsako už moralinę žalą, kuri buvo padaryta pristatymo metu, dėl kainos ir kitų pasikeitusių sąlygų, aprašytų kitame skyriuje.

 

Kitos Salygos

Batų parduotuvė naudoja Klientų asmeninę informacija tik atliekant užsakymą. Batų parduotuvė neplatina pateiktos informacijos trečiosioms šalims, išskyrus partnerius, kurie suteikia prekių pristatymą Klientams, taip pat įstatymu nustatyta tvarka. Batų parduotuvė pasilieką teisę panaudoti Kliento asmeninę informaciją naujienų ir reklamų siuntimui.

Nenumatytu šiose taisyklėse atveju, Klientas ir avalynės parduotuvė laikosi galiojančių įstatymų ir teisės aktų, reglamentuojančių abiejų šalių santykius. Nesutarimai dėl šioje instrukcijoje nurodomų nuostatų įgyvendinimo visų pirma yra reglamentuojami derybomis. Jei kilę ginčai susiję su sutarties sąlygomis negali būti išspręsti derybomis, tuomet Klientas ir Batų parduotuvė apsaugoti savo teises, gali kreipdamiesi į vartotojų teisių apsaugos tarybą ar teismą.

Visiems vartotojams visoje Europos Sąjungoje yra sukurta nauja elektroninė erdvė, kurios pagalba Jūs galite išspręsti atsiradusius ginčus su e-pardavėjais. Erdvė palengvina vidinius ir tarpvalstybinius sandorius, kurie susiję su skundų sprendimais. Edvės pavadinimas ODR – platform (Online Dispute Resolution – virtualūs ginčų sprendimai) laisva forma prieinama http://ec.europa.eu/odr

 

Autorinės teisės

Visi internetinėje parduotuvėje pateikiami tekstai ir nuotraukos yra saugomi autorinių teisių ir savivališkas kopijavimas ar spausdinimas, bei naudojimas pažeidžiant autorines teises yra draudžiamas.

Top