Kaip pirkti?


Kaip užsisakyti

1. Pasirinkite tinkamą produktą, dydį ir kiekį. Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą dydį. Tam galite naudoti Dydžių lentelę. Išplečiamasis meniu į "dydis" rodo visus dabar turimus dydžius. Jei Jūsų norimo dydžio nėra, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: [email protected], nurodant produkto kodą ir produkto dydį, ir mes stengsimės surasti Jūsų prekę kitose mūsų parduotuvėse. Šiuo atveju pristatymo laikas gali būti pratęstas keletą darbo dienų.

2. Norėdami pridėti pasirinktas prekes į Jūsų krepšelį, spauskite mygtuką "į krepšelį". Jei reikia, krepšelyje pridėti produktai gali būti pakeisti ar ištrinti. Norėdami peržiūrėti savo krepšelį, spauskite mygtuką "Krepšelis", kurį visada rasite viršutiniame dešiniajame kampe.

3. Jei turite nuolaidų kuponą, įveskite kodą į atitinkamą laukelį.

4. Kai pasirinksite visus norimus produktus, spauskite "Užsakyti", kad pereitumėte prie kito žingsnio.

5. Pasirinkite tinkamiausią pristatymo būdą. Jei norite atsiimti prekę paštomate, tada pasirinkite artimiausią Omniva paštomatą. Jei norite gauti produktą į namus ar darbo vietą, pasirinkite kurjerio paslaugas.

6. Užpildykite visus privalomus laukelius skiltyje "Klientų duomenys". Tada pasirinkite mokėjimo būdą. Jei norite mokėti naudojant internetinį banką, išsirinkite vieną iš siūlomų bankų, kurių sistema yra sujungta su patikimu mokėjimo moduliu Trustly. Paspaudę “Patvirtinti užsakymą” Jūs automatiškai būsite nukreipti į internetinio banko svetainę, kad galėtumėte įvykdyti mokėjimą. Jūsų mokėjimo patvirtinimas su Trustly padidina mokėjimo saugumą. 

7. Jei visi duomenys yra suvesti teisingai ir Jūs esate susipažinę su pardavimo taisyklėmis, paspauskite “Patvirtinti užsakymą”

 

8. Po užsakymo patvirtinimo į Jūsų el.paštą bus nusiųsta sąskaita, kuri patvirtina Jūsų siuntinio gavimą.

 

 

Top