Kaip išsirinkti dydį?

EUR avalynės dydžiai daugelyje kompanijų skiriasi, tačiau JAV dydžiai yra vienodi 99% gamintojų, nes tai yra gamybos standartas.

Jei žinote savo avalynės JAV dydį ir išsirinksite batus pagal jį, galite būti 99% tikri kad gausite tinkamą dydį. 

Mes išbandome visus avalynės modelius prieš juos parduodant internetinėje parduotuvėje, ir jeigu dydis neatitinka arba modelis yra plačiai/ siaurai kojai, pridedame atitinkamą informaciją prie prekės.

 

1 variantas 

1) Pažiūrėkite savo senos avalynės JAV dydį.

2) Šalia perkamos prekės aprašymo esančioje „Dydžių lentelėje“ pasirinkite JAV dydį atitinkantį EUR dydį (pav. žemiau).

 

2 variantas 

1) Išmatuokite savo pėdos ilgį (prispauskite kulną prie sienos, prie didžiojo piršto nubrėžkite brūkšnelį) ir atkreipkite dėmesį, kad perkamų batų vidinis išmatavimas būtų iki 0,5 cm (vaikams ir moterims) arba iki 1,0 cm (vyrams) ilgesnis už koją.

2) Arba pasižiūrėkite ant senos avalynės dėžutės ar etiketės jų vidinį išmatavimą (ilgį).

3) Šalia perkamos prekės aprašymo esančioje „Dydžių lentelėje“ pasirinkite tinkamo vidinio išmatavimo EUR dydį.(pav. žemiau).

 

Pavyzdys

Pasižiūrėjote senų batų JAV dydį, pavyzdžiui US 6,5. Puma avalynę tokiu atveju reikia rinktis EUR 37 dydžio.

Išsimatavę pėdos ilgį 22,5 cm, pridėjote 0,5 cm ir renkatės avalynę, kurios vidinis išmatavimas yra 23 cm - Puma atveju tai dydis EUR 37.

Jei turite papildomų klausimų, prašom peržiūrėti žemiau esantį vaizdo įrašą, arba skambinkite mūsų klientų aptarnavimo telefonu +370 5 214 0160 (pirmadieniais – penktadieniais 9–22 val. | savaitgaliais 10–22 val.).

Nesijaudinkite, jei jūsų užsakytas dydis netinka, mūsų kurjeris atvyks per 1–2 darbo dienas ir avalynę nemokamai iškeis į tinkamą!

Top