Internetiniai slapukai, naudojami Weekendshoes svetainėje

Kas yra slapukai?

Kaip ir daugelis internetinių svetainių, Weekendshoes taip pat naudoja slapukus, dar žinomus kaip „tekstinius failus“, kurie padeda apdoroti puslapyje esančią medžiagą, pagreitina puslapio veikimą ir padeda užtikrinti puslapio saugumą. Slapukas yra mažos apimties tekstinis failas, kuriuos žiniatinklio serveris siunčia į vartotojo naršyklę. Slapukai saugomi vartotojo kietajame diske. Slapukai neišplatina informacijos iš vartotojo įrenginio į interneto užklausas.

Kokie slapukai naudojami svetainėje Weekendshoes?

Internetiniai puslapiai naudoja slapukus tam, jog vartotojo naršymo istorija būtų individuali ir neprieinama kitiems vartotojams. Kitaip tariant tam, jog būtų užtikrinta duomenų apsauga, pagreitintas puslapio veikimas. Apsilankius svetainėje Weekendshoes Jūs galit išsaugoti slapukus šiose kategorijose:

SLAPUKAI, NAUDOJAMI SVETAINĖJE WEEKENDSHOES:

Slapukai, reikalingi pagrindinėms puslapio funkcijoms užtikrinti

Šie slapukai yra būtini tam, jog užtikrintų paslaugų gavėjų prieigą prie svetainės, užtikrintų naršymo istorijos privatumą, apsaugotų nuo reklamų ar virusų. Be šių slapukų elektroniniai apmokėjimo būdai, saugus prisijungimas prie paskyros ir kitos kliento paskyros paslaugos nebūtų pasiekiamos. Šie slapukai taip pat svarbūs norint gauti informaciją apie produktus, pristatymo informaciją ir pan.

Funkcionalumą ir našumą didinantys slapukai

Šie slapukai palaiko svetainės našumą ir funkcionalumą, tačiau jie nėra būtini pačiam svetainės veikimui. Šie slapukai padeda identifikuoti vartotoją, apsaugoti jo prisijungimo duomenis, tam tikrą laiką išsaugoti pasirinkimus pirkinių krepšelyje ir t.t.

Analitika

Weekendshoes naudoja plačiai taikomą Google Analytics programinę įrangą prekių paklausai, lankomiems puslapiams ir kitoms charakteristikoms išmatuoti, sekti. Gaunami duomenys padeda geriau suprasti klientų poreikius, jų elgesį bei pirkimo įpročius, o tai sukuria palankias sąlygas naujų techninių priemonių, palengvinančių el. parduotuvės veikimą, atsiradimui. Šie slapukai naudojami tik privačiais įmonės (statistikos rinkimo) tikslais.

Trečiosios šalys / reklamos ir žiniasklaidos priemonės

Weekendshoes svetainėje pateikiama daug patikimų trečiųjų šalių slapukų, kurie leidžia vartotojui dalintis patikusiais puslapiais ar straipsniais socialinių tinklų platformose, pvz. „google“ paskyroje, „google“ partnerių platformose. Šie slapukai yra visiškai saugūs – nenusavina vartotojų duomenų.

Kaip ištrinti slapukus arba apriboti jų prieigą?

Daugeliu atvejų galima sukonfigūruoti žiniatinklio naršyklę tokiu būdu, jog slapukai būtų panaikinti arba prieiga būtų apribota. Visi šiuolaikiniai žiniatinkliai leidžia optimizuoti slapukų nustatymus. Nepaisant to, svarbu turėti omenyje, jog slapukų prieigos apribojimas arba ištrynimas gali sutrikdyti tam tikros internetinės svetainės veiklą ar vartotojo prieigą prie puslapio. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukų ištrynimą / jų prieigos apribojimą, apsilankykite internetinėje svetainėje: www.youronlinechoices.com

Top