ESTO Lizingas – nenorite mokėti visos sumos iš karto? Mokėkite dalimis!


Užsakymams virš 69€ apmokėti naudokitės
ESTO Lizingu - pigiausia, patogiausia ir greičiausia atidėto mokėjimo paslauga Lietuvoje!
Į pirkinių krepšelį dėkite norimą prekę, patvirtinkite savo pirkimą ir iš mokėjimo būdų pasirinkite ESTO nuorodą. Mokėdami pasirinkite norimą terminą, mėnesinės įmokos dydį ir patogiai pasirašykite su Smart-ID.

ESTO Lizingas yra itin greitas ir patogus mokėjimo sprendimas, kuris padės jums sudaryti pasirinkto laikotarpio mokėjimo grafiką. Minėtas mokėjimo sprendimas priima sprendimus realiu laiku, todėl padės atlikti pirkimą per mažiau nei 60 sekundžių.

DĖMESIO! Kiekvienas pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas. Prieš sudarydami pirkimo išsimokėtinai sutartį, susipažinkite su atitinkamos paslaugos sąlygomis ir prireikus pasitarkite su konsultantais.

ESTO Lizingas paslaugą siūlo UAB ESTO (reg. kodas 305219905).

ESTO tipinės pirkimo išsimokėtinai sąlygos yra šios:

  • Palūkanos nuo 0%

  • Sutarties mokestis nuo 0 eurų

  • Terminas iki 4 metų

Prašymą dėl ESTO Lizingas paslaugos gali siųsti visi 18–70 metų amžiaus Lietuvoje Respublikos piliečiai.

Su kiekvienu finansavimo sprendimu yra susijusi rizika ir prievolės, todėl prieš pradedant naudoti paskolų produktus, prašome rūpestingai pagalvoti. Pavyzdžiui, esant 2049 eurų paskolos sumai su 12 mėnesių 14 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 14.90 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 31.12 proc., mėnesinę įmoką sudaro 197.14 eurai, o vartotojo grąžinama bendra suma yra 2 365.68 eurai. Pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas, todėl prieš priimdami minėtą sprendimą atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, jeigu reikia, pasitarkite su UAB ESTO darbuotojais arba kitais konsultantais.

Top